ادن هازارد به رئال مادريد مي رود؟

• ادن هازارد به رئال مادريد مي رود؟
     ،

سسک فابرگاس به ادن هازارد، هم‌‎تيمي سابقش در تيم فوتبال چلسي پيشنهاد کرده که به رئال مادريد برود و معتقد است او مي‌تواند در تيم مادريدي به عناوين فردي بسياري دست پيدا کند، کاري که انجام دادنش در چلسي بسيار سخت است.

اخبار ورزشي- آبي‌هاي لندني قيمت درخواستي براي اين بازيکن بلژيکي را 130 ميليون يورو تعيين کردند، حتي با اين وجود که اين بازيکن در حال سپري کردن سال آخر قراردادش با چلسي است.

فابرگاس درباره اين بازيکن و احتمال پيوستنش به رئال مادريد اين طور گفته است: اظهار نظر در اين باره کار سختي است. او بازيکن چلسي است و نمي‌خواهم فکر کنند من حالا که از چلسي رفتم منتقد اين تيم شدم، اما به نظرم وقتش رسيده ادن چلسي را ترک کند و چيزهاي ديگري را تجربه کند. مي‌دانم هازارد هميشه گفته است که اهميتي به توپ طلا نمي‌دهد، اما واقعيت اين است که من معتقدم هر بازيکن فوتبالي از داشتن چنين جايزه‌اي خوشحال خواهد شد. من بيشتر از خود هازارد معتقدم که او مي‌تواند برنده توپ طلا باشد، چون من از توانايي‌هاي او خبر دارم، مي‌دانم چه کارهايي مي‌تواند انجام دهد و من با بهترين‌ها بازي کرده‌ام.

فابرگاس در ادامه گفت: مي‌دانم هازارد بازيکن با استعدادي است، هر فصل هم گل‌هاي زيادي مي‌زند. پاس گل‌هاي زيادي مي‌دهد و بازي ترکيبي‌‎اش با بازيکنان ديگر عالي است. او همه لازمه‌هاي بهترين بودن را دارد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه تامین اجتماعی کشاورزان و روستائیان Dean هنرکده نقش آفرینی آرشید * نان و نام * مرکز فروش و نمايندگي هايک ويژن Jim Shelly متخصص غدد جامعه شناسی خودمانی