برانکو جنتلمني بود که عرب او را فراري داد!

• برانکو جنتلمني بود که عرب او را فراري داد!
     ،

برانکو ايوانکوويچ دوباره در مصاحبه‌اي به شدت از مديريت ايرج عرب انتقاد کرد و گفت «علي‌اکبر طاهري بهترين مديري بود که با او کار کردم.» او بابت عدم پرداخت معوقات خود گله و عنوان کرد نه تنها تخفيف نمي‌دهد بلکه به فيفا هم شکايت خواهد کرد. در همين ارتباط بد نديديم با محمود خوردبين سرپرست سابق پرسپوليس همکلام شويم.

برانکو به تازگي در مصاحبه خود از بي‌توجهي مسئولان باشگاه پرسپوليس و به ويژه مديريت ايرج عرب گلايه کرده است. نظر شما در اين خصوص چيست؟
    اخبار ورزشي- من تمام و کمال حق را به اين سرمربي محترم کروات مي‌دهم. برانکو جنتلمني بود که ايرج عرب فراري اش داد!

اين حرف را پيش‌تر خودتان به ما زده بوديد.
    بله، مگر حرف ناحقي زدم؟!

اتفاقاً سيدجلال حسيني هم در مصاحبه‌اي توفاني طعنه زده که بعضي‌ها به خاطر اشتباهات مديريتي خود بايد محاکمه شوند، اما در دووميداني پست مي‌گيرند.
    من حرف خودم را مي‌زنم ولي سيدجلال هم کاپيتان پرسپوليس بوده و خيلي چيز‌ها مي‌داند. عرب مديريت فوتبالي بلد نبود.

ولي سه جام با پرسپوليس گرفت!
    شوخي مي‌کنيد؟! آن سه جام يعني ليگ هجدهم، حذفي و سوپر جام را برانکو و بازيکنانش گرفتند. شما ديديد سه، چهار تا مدير عوض شدند، اما برانکو کارش را بي‌حاشيه دنبال کرد و به قهرماني رسيد. شما کدام مربي را سراغ داريد که 6 ماه حقوق نگيرد و کار کند؟

اين حرف‌ها را در مورد برانکو قبول داريم اما
    اما و اگر ندارد. اگر پول قراردادش را به موقع مي‌دادند هرگز ايران را ترک نمي‌کرد.

ولي همه مي‌گويند او سه سال متوالي قهرمان شده بود و ديگر انگيزه نداشت.
    نه، من با اين آدم زندگي کردم. او در ايران راحت بود و شناخت کاملي از فوتبال کشورمان و مردم ما داشت ولي آنقدر اذيتش کردند که فرار کرد!

البته اشتباه هم کرد به الاهلي عربستان رفت.
    اشتباه کجا بود؟ من شنيدم به پول ما حدود 20‌ميليارد تومان براي 3 هفته کار کردن در عربستان دستمزد گرفت. اينجا سه سال پرسپوليس را قهرمان کرد و حالا بايد براي دريافت طلب‌هايش به فيفا شکايت کند. آيا اين قشنگ است؟!

نه نيست!
    خدا پدرتان را بيامرزد!

شما هم مثل برخي هواداران پرسپوليس معتقديد دست‌هايي در کار بود که برانکو از ايران برود؟
    شايد! من هم به شکل جدايي برانکو مشکوک هستم.

آيا پرسپوليس با کالدرون مي‌تواند قهرمان ايران شود؟
    به نظرم خيلي خيلي سخت است. اصلاً راحت نيست که با اين شرايط قهرمان شد. کالدرون مربي خوبي است و بايد از او حمايت کرد ولي هنوز هم معتقدم برانکو چيز ديگري بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه آنلاین کشاورزی زمین من ساوه و ساوجی ها محمدرضا خمسه گزارش‌های ریاضی چکامه ویستا رایانه Nicole James nadia borhan آشپزی